in

Muhafazakar Erkeğin Seküler Kız Sevdası Örneği: Hadise ve Mehmet Dinçerler

Sıfır Tolerans Hadi Git Durma…

Gündeme ait güzel bir kafa açan yazı yazmak istedim nedense bugün. ‘Yaa aşka inancımı kaybettim, Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanmış… Tüh…’ diyecek varsa eğer hemen blogumu terk etsinler. Bana zor kullandırmayın…

Bildiğiniz gibi Hadise, birçok kez yara almış; devamlı aşkı arayan bir kadındı. Sonunda da buldu. Ya da bulduğunu sandı. Şunu söylemeliyim ki kimse ayrılmak için birileriyle beraber olmuyor. Muhtemelen Hadise de boşanmak için evlenmemişti.

Aşk Üzerine Söylenecek Çok Şey Var, Bu da Onlardan Biri

Velhasıl kelam, aşk dediğimiz duygunun bir süre sonra bittiğini düşünüyorum ben de. Önemli olan sevgi ve saygıdır en nihayetinde. E bir de arada tutku ve şehvet de varsa olmuştur o. Bunlar varsa işin içinde gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Bu Çiftin Derdi Ne?

Şimdi Hadise’ye yeni baştan dönelim… Aşk dedik. Muhtemelen Hadise ve Mehmet Dinçerler birbirlerine deli gibi aşıklardı. Öyle ki kısa sürede evlenme kararı alabildiler. Fakat ne yazık ki her şey aşkta ya da aşık olmakta bitmiyor. Devreye başka faktörler de giriyor. Mesela ‘Aile’ gibi… Bu erkekleri de böyle yapanlar, aileleridir.

Bundan Sonrası İçin Bu Kadar Nazik Olamayacağım!

Öf, şu Mehmet Dinçerler’in eski Tweetlerini görddünüz mü? Hadise… Ah Hadise Allah belanı vermesin! Hiç mi stalk yapmadın sen bu adamı? İlk konuşmaya başladığınız gecenin sabahı, telefonunu eline alıp sırıtır bir yüz ifadesiyle hiç mi bakmadın adamın Twitter hesabına!

Bakınız, her şeye okey olan ama cinselliğine dokundurmayan muhafazakar erkek tweeti

Her kadının etrafında vardır bu iblislerden. Hatta gelin biz bu iblisleri ikiye ayıralım. (Parantez içinde dip not geçeyim. Her muhafazakar erkek böyle değildir. GENELLEME YAPMIYORUM. Bunlar sadece bir kısmı. Bu yazdıklarımı başka şeylerle bağdaştıracak olan varsa internetin çekmediği köyüne gidebilir.)

1. KATEGORİ: Koyu Muhafazakar Erkek

Bu kategorideki erkeğin sevgili, karısı ya da kız kardeşiyseniz yandınız. Çocuklukları anneleri tarafından poh pohlanmakla geçmiş, her şımarıklıkları sineye çekilmiştir. Çok yüksek ihtimalle annelerinin bulduğu, kendisi gibi koyu muhafazakar kadınlarla evlenirler. Başka türlüsüyle uyuşamaz zaten.

Hayatınızda görüp görebileceğiniz en toksik ilişkiler bu erkeklerle yaşanır. Kendisi istediği şekilde yaşayabilir, bunda bir sakınca görmez. Sonuçta onun (3 cm de olsa) pipisi vardır. Ona her şey serbesttir.

Amaaaa sen bir kadın olarak zinhar ona serbest olan şeyleri yapamazsın! Mini etek giyersen yollu olursun, erkek arkadaşınla beraber olursan da fahişe damgasını şakkadanak yersin koyu muhafazakar erkeğimizden. Haa, ayrıca nikahlı kocanla beraber olmamayı da tercih edersen aldatılmayı hak edersin, ne o öyle! Hem kocanla beraber olmazsan melekler sana sabaha kadar lanet okur!

Şunu da eklemeden geçemeyeceğim, eğer koyu muhafazakar kocan seni aldatmaya karar vermişse ne yaparsan yap elinde tutamazsın. İllaki bir şey yapmışsındır… Tüm sorumluluk sana aittir… Paşamıza asla ama asla toz konduramazsın!

2. KATEGORİ: Sütlü Muhafazakar Erkek

Bu kategori Mehmet Dinçerler’in de bulunduğu kategoridir. Bu kişiler biraz daha ılımlıdır. Çocuklukları aynı Koyu muhafazakar erkekler gibidir. Kısaca bunlar da analarının kuzusudur. Seküler kız sevdası da sütlü muhafazakarlarda mevcuttur. Muhafazakar kadınları ketum bulurlar. Seküler kadınlarla beraber olup onları birazcık (!) muhafazakarlaştıracaklarını düşünürler. Kadın için bu çok kötü olsa da erkeğimiz memnundur sonuçta.

Hadise’nin Başına Gelen de Bence Tam Buydu…

Bu yazdıklarımın gerçeklik payı yoktur. Tamamen kendim uyduruyorum şu an. Bence sütlü muhafazakar erkeğimiz Mehmet, Hadise’yi görmüş, beğenmiş… Ben bu kızı yola getiririm, anneme (!) layık bir gelin yaparım demiş… Büyük bir tutkuyla başladıkları aşk da bu boktan düşünceler yüzünden mahvolmuş gitmiş…

Bu İçeriği Beğendiniz mi?

9 Oy
+1 -1

Türkiye’de Satılan Elektirlikli Otomobil Fiyatları

Formula 1 Yarışları Nasıl Düzenleniyor?